Πρόγραμμα

Πρόγραμμα Αρτ TV

Δευτέρα

08:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
09:00 Ανδρέας Φικιώρης
10:00 Τα Νέα της Αγοράς
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
16:00 TV BRANDS
18:00 Γιάννης Καρατζαφέρης
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:05 Χωρίς Χρώμα - Με τον Γιώργο Βαθιώτη
23:30 Απλά Ελληνικά - Με τον Παναγιώτη Λιάκο

Τρίτη

08:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
09:00 Ανδρέας Φικιώρης
10:00 Τα Νέα της Αγοράς
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
16:00 TV BRANDS
18:00 Τα εν δήμω με την Δήμητρα Κούτρα
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:05 Λόγος & Αντίλογος - Με την Ελευθερία Κοσμοπούλου
23:00 Vickypedia με την Βασιλική Πολύζου

Τετάρτη

08:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
09:00 Ανδρέας Φικιώρης
10:00 Τα Νέα της Αγοράς
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
16:00 TV BRANDS
18:00 Γιάννης Καρατζαφέρης
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:05 Χωρίς Χρώμα - Με τον Γιώργο Βαθιώτη
23:30 Απλά Ελληνικά - Με τον Παναγιώτη Λιάκο

Πέμπτη

08:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
09:00 Ανδρέας Φικιώρης
10:00 Τα Νέα της Αγοράς
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
16:00 TV BRANDS
18:00 Θρυλικές Ιστορίες με τον Αντώνη Γλύκα
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:05 Λόγος & Αντίλογος - Με την Ελευθερία Κοσμοπούλου
23:00 On The Rocks - Με την Δώρα Αποστόλου

Παρασκευή

08:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
09:00 Ανδρέας Φικιώρης
10:00 Τα Νέα της Αγοράς
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
16:00 TV BRANDS
18:00 Γιάννης Καρατζαφέρης
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:05 Χωρίς Χρώμα - Με τον Γιώργο Βαθιώτη
23:30 Απλά Ελληνικά - Με τον Παναγιώτη Λιάκο

Σάββατο

08:00 Κοντά στην Παράδοση
09:00 Τα Νέα της Αγοράς
11:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
13:00 Info - Με την Τζίνα Ντρούλις
14:30 Damiano Milano - Γυναικεία Ρούχα
16:30 BETweekend - Εκπομπή για το στοίχημα
19:00 Τα Νέα της Αγοράς
22:00 JohnJbeili - Κοσμήματα
00:00 GR XPRESS - Με τον Θοδωρή Ρακιτζή

Κυριακή

08:00 Κοντά στην Παράδοση
09:00 Τα Νέα της Αγοράς
11:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
14:00 Damiano Milano - Γυναικεία Ρούχα
16:00 BETweekend - Εκπομπή για το στοίχημα
18:00 Η Ώρα των Φορολογούμενων
19:00 Τα Νέα της Αγοράς
00:00 Εγέρθητι - Με τον Κωστή Αϊβαλιώτη