Το Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα της τηλεόρασης του ΑΡΤ

Δευτέρα
8:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
9:00 Ανδρέας Φικιώρης
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
15:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη
16:00 Tv Brands
18:00 Δοκάρι και μέσα με τον Γιάννη Καρατζαφέρη
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:00 Χωρίς Χρώμα - Με τον Γιώργο Βαθιώτη
00:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη (E)

Τρίτη
8:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε) 
9:00 Ανδρέας Φικιώρης
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
15:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη
16:00 Tv Brands
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:00 Λόγος & Αντίλογος - Με την Ελευθερία Κοσμοπούλου
23:00 Ραντεβού με τον Βάη - Με τον Βαϊτση Αποστολάτο
00:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη (E)

Τετάρτη
8:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε) 
9:00 Ανδρέας Φικιώρης
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
15:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη
16:00 Tv Brands
18:00 Σπορ Σκορ Ρεκόρ με τον Γιάννη Καρατζαφέρη
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:00 Χωρίς Χρώμα - Με τον Γιώργο Βαθιώτη
00:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη (E)

Πέμπτη
8:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
9:00 Ανδρέας Φικιώρης
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
15:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη
16:00 Tv Brands
18:00 Θρυλικές Ιστορίες με τον Αντώνη Γλύκα
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:00 Λόγος & Αντίλογος - Με την Ελευθερία Κοσμοπούλου
23:00 On The Rocks - Με την Δώρα Αποστόλου
00:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη (E)

Παρασκευή
8:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
9:00 Ανδρέας Φικιώρης
13:00 Στη Φόρα - Με τον Φίλιππο Καμπούρη
15:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη
16:00 Tv Brands
18:00 Δοκάρι και μέσα με τον Γιάννη Καρατζαφέρη
20:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη
21:00 Εκρηκτικό Δελτίο - Με την Σοφία Παραδείση και τον Σπύρο Σταθάκη
22:00 Χωρίς Χρώμα - Με τον Γιώργο Βαθιώτη
00:00 Ελλάδα γεια σου - Με τον Γιώργο Καρατζαφέρη (E)

Σάββατο
10:00 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
13:00 Info - Με την Τζίνα Ντρούλις
16:30 BetWeekend με τον Γιάννη Καρατζαφέρη
19:00 Ριχάρδος
00:00 GR XPRESS - Με τον Θοδωρή Ρακιτζή

Κυριακή
 9:00 Κοντά στην παράδοση
10:00 Τα νέα της αγοράς
11:30 Ελλάδα και Ορθοδοξία - Με τον Μιλτιάδη Βιτάλη (Ε)
16:00 BetWeekend με τον Γιάννη Καρατζαφέρη
19:00 Ριχάρδος
00:00 Εγέρθητι - Με τον Κωστή Αϊβαλιώτη